De la surse la resurse - Proiect finantat de Uniunea Europeana

Prin proiectul

OVERVIEW

The web site fundatia-iuga.ro presently has an average traffic ranking of zero (the lower the more traffic). We have analyzed five pages inside the web page fundatia-iuga.ro and found nine websites linking to fundatia-iuga.ro.

FUNDATIA-IUGA.RO TRAFFIC

The web site fundatia-iuga.ro is seeing varying levels of traffic throughout the the year.
Traffic for fundatia-iuga.ro

Traffic ranking (by month) for fundatia-iuga.ro

Traffic ranking by day of the week for fundatia-iuga.ro

Memoria gestului element patrimonial între uitare, salvare şi devenire

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player. Pagina realizată în cadrul proiectului. MEMORIA GESTULUI ELEMENT PATRIMONIAL ÎNTRE UITARE, SALVARE ŞI DEVENIRE. În parteneriat cu MUZEUL JUDEŢEAN DE ETNOGRAFIE ŞI ARTĂ POPULARĂ BAIA MARE. Dezvolatarea organizaţională a Fundaţiei în vederea continuării acţiunilor de cunoaştere, salvare, valorificare şi promovare a patrim.

WHAT DOES FUNDATIA-IUGA.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of fundatia-iuga.ro Mobile Screenshot of fundatia-iuga.ro Tablet Screenshot of fundatia-iuga.ro

FUNDATIA-IUGA.RO SERVER

Our crawlers caught that a single page on fundatia-iuga.ro took one thousand six hundred and sixty-three milliseconds to come up. We could not detect a SSL certificate, so our web crawlers consider fundatia-iuga.ro not secure.
128.140.230.164

We revealed that fundatia-iuga.ro is using the LiteSpeed server.

De la surse la resurse - Proiect finantat de Uniunea Europeana

Prin proiectul

PARSED CONTENT

The web site has the following on the web page, "Decoratiuni interioare, flori de mina." I noticed that the web page also said " Oua potcovite, unelte agricole." They also said " DE LA SURSE LA RESURSE. DE LA SURSE LA RESURSE. Este un proiect implementat de Fundatia social-culturala pentru democratie identitate, unitate, generozitate, actiune. Parteneri Uniunea Regionala din Transcarpatia Dacia, Muzaul Judetean de Etnografie si Arta Populara Baia Mare. Asociat Fondul de Dezvoltare a Euroregiunii Carpatice - FDEC Romania. Prin proiectul DE LA SURSE LA RESURSE."

ANALYZE SIMILAR WEB PAGES

Fundatia Michael Schmidt

Cum poti sprijini fundatia simplu si usor. Luni, 9 mai 2016. Muncim cu drag de peste șase ani pentru a conserva și restaura patrimoniul săsesc. Alătură-te cauzei noastre și contribuția ta va face ca satele săsești să își recapete înfățișarea de odinioară. Ne dorim să facem cât mai multe, dar suntem concentrați pe ceea ce .

GHIDUL ARADEAN

GHIDUL MEU - SERVICII OFERITE PENTRU MINE! Elevii de la Şcoala Gimnazială Caius Iacob au marcat Şcoala Altfel , plantând puieţi de arbori în curtea şcolii. Gripa a răpus o fetiţă de doar patru ani, din Arad.

Saxonia Stiftung Home

Saxonia Stiftung - Hilfe zur Selbsthilfe. Unser 3-Sterne-Komplex in Siebenbà rgen, Rosenau. Saxonia - Wirtschafts und Sozialhilfe. Den Namen Saxonia tragen zwei Stiftungen, die durch dieselbe.  fà r Gewà hrung von Sozialhilfe.  fà r Gewà hrung von Wirtschaftshilfe an Kleinbetriebe. 2009 - 2015 Fundaţia Saxonia. Webdesign and cms by cubus.

Centrul de Recuperare, Tratament și Îngrijire Acasă Despre Noi

Zalau, Salaj, Romania. Str Gheorghe Doja , Nr. Zalau, Salaj, Romania. Str Iuliu Maniu, Nr.

Fundatia APT International

Cursuri de calificare nivel 2. Cursuri de calificare nivel 3. Certificate, Atestate, Autorizati. Fundatia a fost constituita ca un cadru legal de intarire a colaborarii si de actiune in comun a tuturor persoanelor, institutiilor si organizatiilor de stat si particulare, implicate sau interesate in combaterea saraciei, degradarii umane, durerilor si suferintelor semenilor nostri, pentru promovarea calitatii vietii individuale si colective.